Je bent nu voorbij het hoofdmenu

Ervaring Entelect met DutchLease

Mobiliteit als onderdeel van onboarding

Entelect over samenwerking met DutchLease

Wanneer een IT-professional vanuit Zuid-Afrika naar Nederland verhuist, begint het nieuwe leven vaak met één praktische vraag: hoe kom ik hier van A naar B? Voor Entelect, een Zuid-Afrikaans IT bedrijf met een groeiend team in Nederland, is mobiliteit daarom een belangrijk onderdeel van de onboarding. 

 

Sarah Hendriks, HR-professional en het vaste aanspreekpunt voor mobiliteit, zag het wagenpark in de afgelopen jaren veranderen. Van auto’s in eigen beheer, naar verschillende leveranciers, tot de volledig ontzorgde samenwerking die Entelect uiteindelijk bij DutchLease bracht.

Mobiliteit als ondersteuning voor een internationaal team

Ongeveer een kwart van de medewerkers van Entelect rijdt in een auto van de zaak, vaak niet alleen voor werk. 

“Veel collega’s komen uit Zuid-Afrika. Dan is een auto belangrijk om Nederland te ontdekken: weekendjes weg, leuke steden bezoeken, soms wintersport," vertelt Sarah.

Een leaseauto helpt hen niet alleen met woon-werkverkeer, maar ook met het opbouwen van hun leven in Nederland.

Samenwerken op basis van vertrouwen

De samenwerking met DutchLease geeft Entelect vooral rust en duidelijkheid. 

“Ik kan altijd even een mail sturen of bellen en ik krijg ontzettend snel reactie,” zegt Sarah. 

Het vaste aanspreekpunt maakt voor haar het verschil: iemand die Entelect kent, meedenkt en situaties snel oppakt. 

“Betrouwbaar, snelle reactie en één aanspreekpunt, dat is DutchLease,” aldus Sarah.

Ook op zoek naar betrouwbare mobiliteit voor je groeiende team? Neem vandaag nog contact met ons op.

Team DutchLease